Tomův tour blog <3

19. srpna 2008 v 21:55 | Wiolet |  A-Z...Tom Kaulitz
Vítejte všichni na "Tomově blogu"!
Ano, opět jsme na turné! Cestujeme z města do města v našem autobuse, poznáváme tolik úžasných fanoušků a již jsme měli nějaké ty úžasné koncerty. Poněvadž je tohle naše první opravdové turné po Státech a Kanadě, tak to pro nás opravdu dost znamená. Prozatím jsme navštívili New York, New Jersey, Montreal a Cleveland. Nechte mě vám říct, že každý koncert, který jsme hráli byl opravdu speciální ve svém vlastním smyslu. A jsme tak nadšeni, že jsme nominováni na MTV VMA v "Best Pop Video" a "Best New Artist" díky vám fanouškům!
Naše turné se rozeběhlo v New Jersey překvapivě dobře, trochu jsme se obávali. Většinou jde během prvních koncertů něco špatně, ale tentokrát se vše povedlo! No, samozřejmě, že Georg zkazil nějaké noty, ale to se stává pořád (lol!).
Na naší cestě do Montrealu to vypadalo, jako když naše štěstí skončilo...museli jsme čekat na kanadských hranicích věky, protože před námi byl Greyhound autobus a strážníci ho naprosto celý prohledávali - dokonce zkontrolovali i všechno oblečení, které měli lidé v kufrech. Naštěstí, když byla řada na nás, tak to strážnici vzali zlehka - nechali nás projet bez kontroly autobusu. Kontroly a hraniční přechody nejsou zrovna moje záležitost...nemám s tím zrovna nejlepší zážitky!
V Montrealu (abych byl přesný v Saint-Jean-Sur-Richelieu) jsme vystupovali na úžasném festivalu s dvaceti tisíci lidmi. Počasí bylo skvělé a přes celý den tam lítaly různé vzdušné balóny. Nejvíc cool by ten, který měl hlavu Darth Vadera a rád bych se v něm prolétnul! Ale zůstali jsme na zemi a vystupovali, což bylo skvělé - všichni fanoušci zpívali každou píseň...prostě úžasné!
Po koncertě jsme měli krátkou zastávku na hotelu, kde jsme se osprchovali (ano, Georg také) a potom byl čas jet našim tourbusem celou noc do Clevelandu. V autobuse jsme hráli nějaké ty video hry. Hráli jsme hru s kytarami a já jsem samozřejmě všechny kluky porazil - jaké to překvapení!
Potom jsem šel spát a probudil se dalšího dne v Clevelandu, kde bylo opravdu slunečně...alespoň ráno. Zbytek dne pršelo, takže jsme strávili většinu dne (byl to den volna) sledováním DVD. Gustav si šel udělat menší exkurzi k jezeru Erie a když se vrátil, tak byl promoklý - ne, protože by skočil do toho jezera, ale protože začalo hrozně pršet!
Nechte mě vám lidi říct, že je to dost vzrušující být na turné v Severní Americe - tolik nových věcí k prozkoumání. Je skvělé tu být a těším se, až VÁS uvidíme na jednom z koncertů.
Děkuji za vaši podporu na koncertech a taky za MTV VMA, kde jste nám dali možnost být DVAKRÁT nominovaní...to je neuvěřitelné. Prosím, držte se v hlasování za "Best New Artist".
Opatrujte se!
Tom
 source 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama