Tokio Hotel legendy

19. srpna 2008 v 22:52 | Wiolet |  Rozhovory a članky..
Tokio Hotel proti šílenství fanoušků (lež)
Jedna z nejvíc komických a nedokázaných legend. Pravděpodobně, kvůli šílenému a nevyzpytatelnému chování fanoušků, němečtí kluci se stali velmi chladnými a ignorují své fanoušky. Ve skutečnosti kluci tím nejsou vůbec otráveni a rádi se chopí každé příležitosti dokázat lásku a to, jak si cení svých fanoušků.
Georg má dvě zvířata (pravda)
Mortiz a Haron - dva nejlepší přátele Georga. První je úžasné a roztomilé kotě, druhé je velmi přátelský a oddaný pes. "Pokaždé když se vrátím domů, tak mě uvítají a chovají se jako kdybych nikdy neodešel. Jsou fantastičtí a miluji je!" říká Georg.
Bill je na dietě (lež)
Aby zůstal modelem, je nezbytné být na velmi striktní dietě, které se většinou skládá ze salátů a zeleniny. Ale ve skutečnosti, frontman TH je posedlý pizzou, hranolkami a hamburgery. Taky se příležitostně napije.
Nějací staří přátele Billa a Tom prodali soukromé fotky (pravda)
Když kapela vydala svoje první album v Německu, někdo z nejbližších přátel dvojčat prodal osobní fotky, které se udělaly na pláži, německému časopisu za kvalitní cenu. Nazývají se přáteli? No, Bill a Tom mají tyhle lidi už dávno ze svého seznamu přátel.
Všichni čtyři kluci jsou tajně zadaní (lež)
Bill zatrhnul tuhle pomluvu z mezinárodního tisku, podle kterého, byl v tajném vztahu s jednou sladkou blondýnou. Zpěvák kapely oznámil, že v tuhle chvíli je v jeho srdci místo pouze pro muziku.
Bill a Tom jsou identická dvojčata (pravda)
Na první pohled to není vidět, protože každý z dvojčat má svůj vlastní styl a vzhled, což je dělá tak odlišnými. Ale vzhled může klamat.
Gustav - boxer (lež)
Ke zklidnění stresu a k odpočinku, místo bouchání do věcí, bubeník dává přednost jízdě na kole.
Ve škole byl Bill vyhnanec (pravda)
Měl velmi málo přátel. Byl kritizován za svůj odlišný vzhled a odtržen od veškeré komunikace.
Kapela je velmi populární v Anglii (lež)
Jsou milováni v USA a Evropě, kromě Anglie, kde získali velmi chladní uvítání. Taky bylo odmítnuto mnoho koncertů, protože lístky by se neprodaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama